Pies gatunku Mops

Obroża jako must have

Mając pod opieką psa koniecznie, powinniśmy pomyśleć nad tym, aby zaopatrzyć się w obrożę. Co więcej, nie ma tu znaczenia, jakiej to rasy jest nasz pupil lub też jak jest duży. Należy bowiem wiedzieć, że obroża dla psa to konieczność żyjąc w mieście.

Chcąc, aby pies dobrze na nią reagował, musimy przyzwyczajać go do tego od małego. Obroża jest niezbędna do tego, aby wychodząc z psem na dwór podpiąć ją do smyczy. W ten sposób właściciel czworonoga ma pełną kontrolę nad zwierzęciem, kiedy wyprowadza go na spacer. Jest to ważne, bo zwierzęca natura i instynkty mogą dać o sobie znać w najmniej oczekiwanym momencie. Wystarczy niepewna reakcja osoby postronnej, inny pies czy też przebiegający kot i już robi się chaos. Lepiej więc zapanować nad tym zawczasu i do tego właśnie pomocna jest obroża dla psa.

Przydaje się też ona jako informacja, że pies ma dom i nawet w razie zabłąkania się gdzieś dzięki przypiętej tabliczce z informacją o właścicielu szybko do nas trafi. Już wiemy zatem, że obroża jest przydatna, a zatem jak ją wybrać? Na pewno musi mieć odpowiedni rozmiar i to nie tylko w kontekście długości, ale też szerokości. Do tego obroża dla psa powinna mieć możliwość regulacji. Zapięcie obroży ma być solidne tak, aby nie uległa zniszczeniu i jednocześnie chroniło ono przed niekontrolowaną ucieczką psa.

Halper Sp. z o.o.

O naszym sklepie

Hurtownia Zoologiczna

Jesteśmy Polskim producentem legowisk dla psów. Zapraszamy do zapoznania się z nasza pełną oferta produktową.

Najnowsze produkty