Pies otoczony prezentami z promocją na świąteczny koc dołączony jako gratis.

Nowa promocja świąteczna w hurtowni zoologicznej

W naszej hurtowni rozpoczęła się wyjątkowa świąteczna promocja, która przyniesie radość zarówno Tobie, jak i Twojemu czworonożnemu przyjacielowi! Przy zakupach powyżej 150 zł, wraz z kosztami wysyłki, otrzymasz wyjątkowy prezent – ciepły i miękki koc, idealny dla Twojego pupila. Koc jest wysyłany w losowej kolorystyce. Koce pośród dostępnych na stronie hurtowni. Promocja trwa do wyczerpania koców. Pamiętaj, że wybór koloru nie będzie możliwy, jeśli podasz te informacje w inny sposób, np. przez email czy SMS.

To nie wszystko! Jeśli Twoje zakupy przekroczą 250 zł, otrzymasz możliwość darmowej dostawy Pocztą Polską, co jeszcze bardziej umili Twoje świąteczne zakupy. Jednak zwróć uwagę, że ta promocja nie łączy się z kuponami promocyjnymi – wybierając kupon, rezygnujesz z koca. Regulamin dostępny na innej stronie.

A dla tych, którzy zdecydują się na zakupy za mniej niż 150 zł, przygotowaliśmy mniejsze, losowe niespodzianki, które z pewnością wywołają uśmiech na twarzy Twojego czworonożnego przyjaciela.

W naszej szwalni, z wielką starannością szyjemy legowiska, które są idealnym prezentem na Nowy Rok. Niech ten świąteczny czas przyniesie wiele radości i zdrowia dla Ciebie i Twojego pupila. Ciesz się magiczną atmosferą z naszymi świątecznymi bałwankami i Mikołajami, które przynoszą szczęście każdemu psu. Szczęśliwego Nowego Roku!

Szczegóły promocji

Organizatorem promocji jest hurtownia-zoologiczna.pl

§1 Promocją objęte są osoby fizyczne, które dokonują zakupów na stronie hurtownia-zoologiczna.pl.

§2 Warunkiem uczestnictwa w promocji jest dokonanie zakupu produktu za minimum 150zł oraz opłacenie zamówienia u organizatora promocji.

§3 W przypadku zwrotu towaru na hurtownia-zoologiczna.pl koc musi być również zwracany.

§4 Warunkiem otrzymania koca jest zakup produktów nie przecenionych. Promocja nie łączy się z kodami promocyjnymi. Skorzystanie z kodu promocyjnego oznacza rezygnację z koca. Kupony nie łączą się.

§5 Nie podanie prawidłowego adresu dostawy skutkuje anulowaniem zamówienia.

§6 Warunkiem obniżenia ceny jest podanie kodu podczas realizacji transakcji.

§7 Promocja ważna do 1.1.2024. Organizator zastrzega sobie możliwość wyłączenia promocji w przypadku wyczerpania zapasów.

§8 Promocja ważna na terenie Polski. Łączy się z promocją darmowej dostawy Pocztą Polską od 250zł.

§9 Kolory koców wysyłane losowo.

29.01.2024 Promocja została zakończona.

PERHAL

O naszym sklepie

Hurtownia Zoologiczna

Jesteśmy Polskim producentem legowisk dla psów. Zapraszamy do zapoznania się z nasza pełną oferta produktową.