Realizacja dostaw

Dbając o jakość świadczonych usług staramy się dbać o wysoką jakość usług transportowych. W tym celu współpracujemy z licznymi firmami transportowymi w Polsce oraz Europe zachodniej. Za każdym razem staramy się wybierać najlepsze i najtańsze dla Państwa rozwiązania.

Transport Polski

Przesyłki w ramach Polski staramy się realizować czterema firmami logistycznymi. Mając na uwadze miejsce dostarczenia oraz czas dostawy staramy się pomóc wybrać najlepszy sposób realizacji zamówienia. Umieszczony w sklepie zaawansowany generator przesyłek oblicza dla Państwa masę przesyłki i na jej podstawie oblicza koszt wysyłki. Staramy się dbać o maksymalne obniżenie kosztów transportu i dlatego nie podajemy jednego cennika, który nie oddawałby rzeczywistych kosztów przez Państwa poniesionych.

Koszty przesyłki

Paczka w Ruchu 8.99 zł
Paczkomat InPost 12.99 zł
Paczkomat pobranie InPost 15.99zł
Kurier 12.99 zł
Kurier pobranie 13.99 zł
Odbiór osobisty w Szczecinie

PROMOCJA! TYLKO TERAZ NIE ZALEŻNIE OD ILOŚCI ZAKUPIONYCH PRZEDMIOTÓW ZA PRZESYŁKĘ PŁACISZ TYLKO RAZ!

Koszty przesyłki międzynarodowej

Kraj

Kurier DHL 39.99 zł Niemcy
Kurier 39.99 zł Czechy
Kurier 39.99 zł Słowacja
Kurier 39.99 zł Litwa
transport_karmy_paczka_w_ruchu transport_karmy_inpost

Transport międzynarodowyexport_pet_food

W zakresie transportu międzynarodowego korzystamy z zaprzyjaźnionych firm transportowych. Staramy się dzięki temu obniżyć Państwa koszty nawet o 40%. Jeżeli chcą Państwo dostarczyć towar np. do Niemiec, Anglii, Francji prosimy o indywidualny kontakt ze sklepem. Po obliczeniu masy przesyłki będziemy w stanie ustalić indywidualny koszt wysyłki. Dla klientów hurtowych oferujemy bardzo atrakcyjne rabaty na większe zamówienia.

transport_karmy_dla_zwierzat