Realizacja zamówień

Nasze produkty powstają w Polsce. Na miejscu szyjemy wszystkie nasze produkty, mianowicie:

  • Legowiska (poduszki, maty, kanapy, koce, kanapy, śpiwory)
  • Smycze
  • Szelki i uprzęże
  • Obroże
  • Ubranka i buciki
  • Zabawki i gryzaki
  • Protektory
  • Drapaki
  • Transportery

Każdy nasz produkt tworzony jest dopiero po złożeniu zamówienia. Nie posiadamy wszystkich produktów na stanie z powodu rozmaitości oferty. Obecnie nasz sklep posiada wiele tysięcy wariantów produktów. Czas oczekiwania na produkt podany jest na karcie produktu. Przykładowa karta produktu znajduje się poniżej. Zwykle na produkty szyte zastrzegamy sobie 14 dni roboczych. Staramy się jednak aby czas realizacji był jak najkrótszy i przy rzeczach nieskomplikowanych takich jak smycze, czy maty czas realizacji był jak najkrótszy.

Śledzenie zamówień

Informacja o etapie realizacji zamówienia jest dla nas istotna. Na każdym etapie zamówienia staramy się komunikować z Państwem za pomocą poczty elektronicznej. Każde przyjęte przez nas zamówienie potwierdzane jest przy pomocy wiadomości kończącej proces składania zamówienia.

Dodatkowo w momencie kiedy zamówienie jest jeszcze szyte wysyłamy nr listu przewozowego (jeszcze nienadanego), tak aby ułatwić śledzenie zamówienia. W momencie kiedy zamówienie opuści naszą firmę otrzymują Państwo od kuriera email z potwierdzeniem odebrania paczki.

Śledzenie przesyłek na podstawie otrzymanego listu przewozowego.

Realizacja dostaw

Dbając o jakość świadczonych usług staramy się dbać o wysoką jakość usług transportowych. W tym celu współpracujemy z licznymi firmami transportowymi w Polsce oraz Europe zachodniej. Za każdym razem staramy się wybierać najlepsze i najtańsze dla Państwa rozwiązania.

Transport Polski

Przesyłki w ramach Polski staramy się realizować sprawdzonymi firmami logistycznymi. Mając na uwadze miejsce dostarczenia oraz czas dostawy staramy się pomóc wybrać najlepszy sposób realizacji zamówienia. Umieszczony w sklepie zaawansowany generator przesyłek oblicza dla Państwa masę przesyłki i na jej podstawie oblicza koszt wysyłki. Staramy się dbać o maksymalne obniżenie kosztów transportu i dlatego nie podajemy jednego cennika, który nie oddawałby rzeczywistych kosztów przez Państwa poniesionych.

Cennik Przesyłek
Odbiór w punkcie Poczta Polska11,17 zł
Kurier Poczta Polska (Pocztex)11,94 zł
Paczkomat InPost15,17 zł
Kurier InPost18,44 zł
Kurier InPost pobranie22,99 zł
Odbiór w punkcie DPD (wymagana aplikacja DPD dla Pickup Station)13,16 zł
 

Transport międzynarodowy

W naszej ofercie dostępna jest opcja transportu międzynarodowego na terenie całej Unii Europejskiej. Rozumiemy, jak ważne jest bezpieczeństwo i terminowość dostarczenia przesyłki, dlatego współpracujemy z zaufanymi partnerami logistycznymi, aby zagwarantować satysfakcjonujący przebieg każdej transakcji.

Ze względu na różnorodność wag przesyłek, zachęcamy do indywidualnego kontaktu w celu uzyskania dokładnej wyceny kosztów transportu. Nasi eksperci są do Państwa dyspozycji, aby omówić szczegóły przewozu i zaproponować optymalne rozwiązania dopasowane do indywidualnych potrzeb.

Skontaktuj się z nami dla indywidualnej wyceny

Wycena transportu międzynarodowego jest ściśle powiązana z wagą przesyłki, dlatego aby uzyskać najdokładniejszą ofertę, prosimy o bezpośredni kontakt. Nasi specjaliści są gotowi, aby dostarczyć wszelkich potrzebnych informacji oraz przygotować ofertę spełniającą Państwa oczekiwania.

Możemy zorganizować transport dla różnorodnych przesyłek, niezależnie od ich wielkości i wagi, zawsze z najwyższą starannością i zobowiązaniem do najwyższych standardów jakości.

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego, aby omówić wszystkie szczegóły oraz uzyskać indywidualną wycenę. Cieszymy się, że możemy zaoferować usługi transportu międzynarodowego na terenie całej Unii Europejskiej, spełniając Państwa potrzeby logistyczne z najwyższym poziomem profesjonalizmu i troski.

PERHAL

O naszym sklepie

Hurtownia Zoologiczna

Jesteśmy Polskim producentem legowisk dla psów. Zapraszamy do zapoznania się z nasza pełną oferta produktową.