LEGOWISKA DLA PSÓW NA WYMIAR

Legowiska dla psów szyte na wymiar

Szycie legowisk na zamówienie

Nasza firma to coś więcej niż tylko hurtownia zoologiczna. Specjalizujemy się w szyciu produktów na wymiar. W swojej ofercie mamy szyte w Polsce: smycze; kantary; szelki i obroże. Naszą prawdziwą pasją jest jednak szycie na indywidualne zamówienie legowisk dla psów. W swojej ofercie mamy legowiska w różnych kształtach i rozmiarach. Jesteśmy jednak świadomi faktu, że Państwa transportery dla zwierząt, budy oraz domy mają dostępną określoną przestrzeń do zagospodarowania. Przyjmujemy bezpłatnie zamówienia docięcia naszych legowisk do określonego kształtu.

Zakładając, że np. wymiary wewnętrzne budy to 80cm długości oraz 65cm szerokości. Mogą Państwo kupić mate 100cm długości oraz 70cm szerokości i wysłać informacje do sprzedającego o jakich wymiarach ma zostać uszyte legowisko. Wszystkie nasze legowiska marki Korso są szyte w Polsce od początku do końca.

Legowiska bardzo duże i ogromne

Jeżeli potrzebują Państwo legowiska o rozmiarze większym niż dostępne w sprzedaży jesteśmy w stanie je uszyć. Szyjemy legowiska o masie powyżej 15kg i wymiarach 150cm x 180cm dla np. Dogów niemieckich czy Chartów szkockich. Przykładowy produkt, który możemy powiększyć: Legowisko kanapa ekoskóra dla psa – Sapphire. Mamy doświadczenie z największymi legowiskami i jesteśmy w stanie wykonać go z dowolnego materiału. W celu konsultacji wysokości legowiska oraz materiału polecanego dla danej rasy prosimy o kontakt telefoniczny. Jesteśmy w stanie uszyć legowisko o dowolnym kształcie zaprojektowanym przez kupującego!

LEGOWISKA DLA PSÓW NA WYMIAR SZYTE

5 thoughts on “Legowiska dla psów szyte na wymiar

 1. Witsm potrzebuje legowiskp kabspa wodoodpotns ( jak na fotcr )dla 2 buldozokow 120 na 60 cm ..prosze o wycene. Czy sa jakies wzory do wyboru ??

 2. Czy jest możliwość wykonania legowiska dla psa na wymiar 124 cm x 124 cm ?
  Z eko skóry ?
  Proszę o kontakt pod numer ***
  Pozdrawiam

 3. Witam, czy możecie wykonać materac do klatki transportowej dla psa o wymiarach 92×85?

 4. Czy można zamówić legowisko w kształcie litery “L”? Wymiary ok 1.3m długi ból 0.7 krótki i 0.6 szeroki

 5. Proszę o wykonanie twardego materaca 95 x 65 cm do łóżka dla psa.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Halper Sp. z o.o.

O naszym sklepie

Hurtownia Zoologiczna

Jesteśmy Polskim producentem legowisk dla psów. Zapraszamy do zapoznania się z nasza pełną oferta produktową.

Najnowsze produkty