Rozmawiaj z Wirtualnym Doradcą

1. Jaki jest czas realizacji

Nasze legowiska szyte są na miarę. Podobnie indywidualnie tworzone są drapaki. Dzięki temu każde nasze akcesorium zoologiczne jest nie powtarzalne. Zwykle potrzebujemy jeden dzień roboczy na stworzenie akcesorium dla zwierzaka oraz nadanie przesyłki.

2. Jaki jest czas wysyłki

Czas wysyłki i dostawy zależny jest od kuriera jaki został wybrany przy wybieraniu akcesorium dla zwierzaka. Najszybszą ale najdroższą formą dostawy jest dostawa firmą kurierską. Zwykle dostawa zajmuje do 48 godzin. Podobny czas realizacji jest w przypadku paczkomatów. Jak deklaruje przewoźnik 98% paczek dostarczanych jest następnego dnia do paczkomatu. Najwolniejszą, ale najtańszą formą dostawy jest przesyłka pocztowa z czasem realizacji do 72 godzin.

3. Czy mogę zwrócić przesyłkę?

Tak. Ustawowo obowiązuje termin zwrotu w ciągu 14 dni od daty zakupu. Prosimy jednak przed odesłaniem przesyłki o kontakt telefoniczny lub o wypełnienie formularza na stronie internetowej. Formularz dostępny pod adresem https://hurtownia-zoologiczna.pl/swiat-karm-dla-zwierzat/formularz-zwrotu-i-reklamacji/

4. Czym różnią się wypełnienia w legowiskach?

Lepsze łóżka dla zwierząt wypełnione pianką poliuretanową. Legowiska wypełnione PU charakteryzują się podwyższoną wytrzymałością, elastycznością oraz lekkością. Legowiska te są droższe gdyż służą dłużej. Pianka powraca do właściwego kształtu, produkty zawierające PU są lepsze niż oferowane przez naszą azjatycką konkurencje. Tańsze legowiska (zwykle maty) wykonane są metodą termobondingu. Wewnętrzny wkład maty dla zwierzaka stanowi włóknina wysokopuszysta. Nadaje się ona do zgniatania i szybkiego transportu.

5. Rozmiary legowisk dla zwierząt

Standardowo legowiska produkujemy w trzech rozmiarach średnim, dużym oraz ogromnym. Dokładne rozmiary legowisk powinny znajdować się na karcie produktu. Jeżeli nie znajdują się na karcie produktu prosimy o kontakt telefoniczny bądź mailowy. Zwykle staramy się opisywać na karcie produktu legowiska z podziałem na rasy psów i kotów dla jakich dedykowane jest łóżko.

6. Czy mogę zamówić legowisko na wymiar?

Tak oczywiście możemy stworzyć łóżko na wymiar np. legowisko do kojca czy legowisko do transportera. Legowisko nie będzie przez to droższe niż na stronie. Przykładowo jeżeli chcemy legowisko prostokątne o wymiarach 100x70cm, kupujemy legowisko duże o wymiarach 110x72cm. Ważne jest tylko przed zakupem potwierdzenie możliwości docięcia legowiska. Zwiększenie grubości legowiska lub zmiana kształtu jest również możliwa.

7. Lokalizacja sklepu zoologicznego – odbiór osobisty

Właściwie nie prowadzimy sprzedaży na miejscu ze względu na specyfikę produkcji. Dostawa na terenie Szczecina odbywa się w wyjątkowych przypadkach po kontakcie telefonicznym.

8. Godziny pracy hurtowni zoologicznej

Standardowo infolinia dla klientów detalicznych sklepu zoologicznego dostępna jest od godziny 8 do godziny 20. Jeżeli telefon jest zajęty lub nie odpowiada prosimy o wysłanie wiadomości SMS oddzwonimy.

9. Czas odpowiedzi pocztowej od hurtowni zoologicznej

Standardowo na maile staramy się odpowiadać w ciągu godziny. W wyjątkowych przypadkach zajmuje nam to 24 godzin.

10. Ceny na stronie, a na platformach zewnętrznych

Ceny na naszym sklepie internetowym są niższe niż te oferowane na aukcjach, ogłoszeniach czy porównywarkach gdyż mają niższe koszty operacyjne.

11. Numer konta bankowego

Nazwa konta: Halper Sp. z o.o. Numer konta: 20 1140 2004 0000 3602 7675 0506 Nazwa banku: mBank S.A. Bankowość Detaliczna Skrytka Pocztowa 2108 90-959 Łódź 2 IBAN PL20 1140 2004 0000 3602 7675 0506 BIC (dawny Swift) BREXPLPWMBK

12. Numer konta bankowego do przelewów międzynarodowych

Nazwa konta: Halper Sp. z o.o. Numer konta: 20 1140 2004 0000 3412 0539 9698 Nazwa banku: mBank S.A. Bankowość Detaliczna Skrytka Pocztowa 2108 90-959 Łódź 2 IBAN PL20 1140 2004 0000 3412 0539 9698 BIC (dawny Swift) BREXPLPWMBK

13. Rekrutacja do pracy

W naszej firmie poszukujemy obecnie pracowników produkcji oraz pracowników działu handlowego aplikacje można składać do zarządu przez formularz w zakładce kontakt.

14. Zamówienia hurtowe

Nasza firma ma specjalnie przygotowaną ofertę dla odbiorców hurtowych. Prosimy o kontakt telefoniczny bądź mailowy z naszym konsultantem. Mamy specjalnie przygotowaną ofertę zarówno dla sklepów zoologicznych jak i dużych odbiorców międzynarodowych. Minimalne zamówienie międzynarodowe wynosi 100szt +/- 20szt tj. jedna euro paleta.

15. Płatność kartą za zakupy – PayPal

Szybkie płatności za zakupy możliwe są dzięki współpracy z firmą PayPal.Wystarczy podać dane z karty:

  1. Z przodu karty: 16 cyfr numeru karty (Duże cyfry).
  2. Z przodu karty: data ważności (Zapisana w formacie np. 05/22).
  3. Z tyłu karty: 3 cyfry kodu zabezpieczającego (Kod jest dłuższy ale potrzebne są 3 ostatnie cyfry z CCV. Zwykle znajdują się na pasku, gdzie powinien być podpis właściciela karty).
  4. Z przodu karty: Imię i nazwisko właściciela oraz adres bilingu  (Dane te pobierane są automatycznie z formularza zamówienia ze strony hurtowni zoologicznej).

Szczegółowa ilustracja graficzna znajduje się tutaj:

www.hurtownia-zoologiczna.pl/sklep_online/dane-do-przelewu-dla-halper-sp-z-o-o/

16. Płatność za zakupy z banku zagranicznego – PayPal

Dzięki PayPal możliwe są tanie przelewy międzynarodowe. Firma ta wspiera wszystkie banki w Polsce oraz większość banków zagranicznych. Dzięki PayPal bez dodatkowych prowizji możliwe jest przewalutowanie pieniędzy z banku w Anglii, Niemczech czy Czech. Przewalutowanie liczone jest po kursie PayPal zbliżonym do kursu dnia.