FAQ – Najczęściej zadawane pytania

1. Jaki jest czas realizacji

Nasze legowiska szyte są na miarę. Podobnie indywidualnie tworzone są drapaki. Dzięki temu każde nasze akcesorium zoologiczne jest niepowtarzalne. Zwykle potrzebujemy od 7 dni na stworzenie akcesorium dla zwierzaka oraz nadanie przesyłki. W okresie wzmożonych zamówień może to być 14 dni. Więcej informacji TUTAJ.

2. Jaki jest czas dostawy

Czas dostawy zależny jest od kuriera jaki został wybrany przy wybieraniu akcesorium dla zwierzaka. Najszybszą ale najdroższą formą dostawy jest dostawa firmą kurierską. Zwykle dostawa zajmuje od 24 do 48 godzin. Podobny czas realizacji jest w przypadku paczkomatów. Jak deklaruje przewoźnik 98% paczek dostarczanych jest następnego dnia do paczkomatu. Najwolniejszą, ale najtańszą formą dostawy jest przesyłka paczką w ruchu z czasem realizacji do 4 dni roboczych. Więcej informacji TUTAJ.

3. Czy mogę zwrócić przesyłkę?

Tak. Ustawowo klientów będącymi osobami fizycznymi obowiązuje termin zwrotu do 14 dni od daty zakupu. Prosimy jednak przed odesłaniem przesyłki o kontakt telefoniczny lub o wypełnienie formularza na stronie internetowej. Zwrotowi w ciągu 14 dni nie podlegają projekty indywidualne spersonalizowane. W ciągu dwóch tygodni musisz po prostu odesłać nienoszący śladów użytkowania towar do przedsiębiorcy. Formularz dostępny jest TUTAJ. Prosimy dostarczyć formularz podpisany mailowo lub z przesyłką.

4. Czym różnią się wypełnienia w legowiskach?

Lepsze łóżka dla zwierząt wypełnione są pianką poliuretanową. Legowiska wypełnione PU charakteryzują się podwyższoną wytrzymałością, elastycznością oraz lekkością. Legowiska te są droższe gdyż służą dłużej. Pianka powraca do właściwego kształtu, produkty zawierające PU są lepsze niż oferowane przez naszą azjatycką konkurencje. Tańsze legowiska (zwykle maty) wykonane są metodą termobondingu. Wewnętrzny wkład maty dla zwierzaka stanowi włóknina wysokopuszysta. Nadaje się ona do zgniatania i szybkiego transportu. Na karcie produktu znajduje się szczegółowy opis co stanowi wypełnienie.

5. Rozmiary legowisk dla zwierząt

Standardowo legowiska produkujemy w rozmiarach średnim, dużym oraz ogromnym jest to od 3 do 5 rozmiarów. Dokładne rozmiary legowisk powinny znajdować się na karcie produktu. Jeżeli nie znajdują się na karcie produktu prosimy o przeczytanie TUTAJ informacji na temat indywidualnych projektów. Zwykle staramy się opisywać na karcie produktu legowiska z podziałem na rasy psów i kotów dla jakich dedykowane jest łóżko.

6. Czy mogę zamówić legowisko na wymiar?

Tak oczywiście możemy stworzyć łóżko na wymiar np. legowisko do kojca czy legowisko do transportera. Legowisko nie będzie przez to droższe niż na stronie. Przykładowo jeżeli chcemy legowisko prostokątne o wymiarach 100x70cm, kupujemy legowisko duże o wymiarach 110x72cm. W przypadku zaawansowanych projektów zmian ważne jest przed zakupem potwierdzenie możliwości docięcia legowiska. Zwiększenie grubości legowiska lub zmiana kształtu jest również możliwa. Więcej informacji dostępnych jest TUTAJ

7. Lokalizacja sklepu zoologicznego – odbiór osobisty

Odbiór osobisty możliwy jest po kontakcie telefonicznym i potwierdzeniu, że zamówienie złożone przez stronę gotowe już jest do odbioru. Adres punktu odbioru znajduje sie TUTAJ

8. Godziny pracy hurtowni zoologicznej

Standardowo infolinia dla klientów detalicznych sklepu zoologicznego dostępna jest według informacji na stronie kontaktowej – TUTAJ. Można jednak wysłać do nas wiadomość SMS również na takie odpowiadamy.

9. Czas zwrotu pieniędzy po odesłaniu legowiska.

Środki zwracamy naszym klientom w ciągu 14 dni.

10. Ceny na stronie, a na platformach zewnętrznych

Ceny na naszym sklepie internetowym są z reguły niższe niż te oferowane na aukcjach, ogłoszeniach czy porównywarkach gdyż mają niższe koszty operacyjne.

11. Numer konta bankowego

Dane konta znajdują się w zakładce kontakt.

12. Numer konta bankowego do przelewów międzynarodowych

Dane konta znajdują się w zakładce kontakt.

13. Rekrutacja do pracy

W naszej firmie poszukujemy obecnie pracowników produkcji oraz pracowników działu handlowego aplikacje można składać do zarządu przez formularz w zakładce kontakt.

14. Zamówienia hurtowe

Nasza firma ma specjalnie przygotowaną ofertę dla odbiorców hurtowych. Prosimy o kontakt telefoniczny bądź mailowy z naszym konsultantem. Mamy specjalnie przygotowaną ofertę zarówno dla sklepów zoologicznych jak i dużych odbiorców międzynarodowych. Minimalne zamówienie międzynarodowe wynosi 100szt +/- 20szt tj. jedna euro paleta.

15. Śledzenie przesyłki.

Szczegóły na temat śledzenia przesyłki znajdują się TUTAJ.

16. Punkty odbioru przesyłek

Punkty odbioru przesyłek z paczkomatów oraz punktów znajdują się TUTAJ.

PERHAL

O naszym sklepie

Hurtownia Zoologiczna

Jesteśmy Polskim producentem legowisk dla psów. Zapraszamy do zapoznania się z nasza pełną oferta produktową.