Bernardyn w śniegu na dworze

Temperatura odczuwana przez zwierzęta

Człowiek, jak i zwierzęta odczuwają zmiany temperatur. Szczególnie warto o tym pamiętać, wychodząc na spacer ze swoim pupilem. Niejeden właściciel psa stoi przed dylematem, czy ma sens zakup ubrania dla psa. Dlatego też warto pochylić się nad tym zagadnieniem, co też uczynimy w niniejszym tekście.

Ubranko dla psa to często spotykany element oferowany w sprzedaży w sklepach i trudno się dziwić, bo ludzie kupują go z różnych względów. Chodzi tu nie tylko o fakt, że pozwala ono stabilizować temperaturę psa, ale też jak element ozdobny. Jednak ten drugi czynnik nie powinien być przodujący i lepiej skupić się na zabezpieczeniu termicznym.

Na początek warto przeprowadzić test polegający na tym, że będziemy obserwować pupila w chłodny dzień. Jeśli nie chce on wówczas wyjść lub też wzbrania się długo to znak, że ubranko dla psa ma sens. Jak już je zakupimy, to nie możemy zakładać je według własnego widzimisię, bo przeziębimy psa na skutek szoku związanego ze zmianami temperatur. Rozglądając się za odpowiednim produktem sprawmy, aby ubranko dla psa zatrzymywało ciepło i było proste w czyszczeniu. Do tego trzeba też pamiętać o komforcie samego psa.

Halper Sp. z o.o.

O naszym sklepie

Hurtownia Zoologiczna

Jesteśmy Polskim producentem legowisk dla psów. Zapraszamy do zapoznania się z nasza pełną oferta produktową.

Najnowsze produkty