szczeniak wyżła weimarskiego

Bytowanie psa w domu

Przyprowadzając do domu psa, musimy mu zapewnić odpowiednie warunki bytowania. Dzięki temu nasz czworonożny podopieczny będzie szczęśliwy, że znalazł dom właśnie u nas.

Jednym z kluczowych elementów tego działania jest zapewnienie pupilowi odpowiedniego miejsca do snu. Niezwykle ważne jest, aby legowisko dla psa było przygotowane w odpowiedni sposób. Nie każdy jednak wie, jak to powinno wyglądać, a zatem warto się temu przyjrzeć. Podstawą legowiska dobrze, aby był materac położony na plastikowej czy drewnianej oprawie. Czy to wszystko? Nie, gdyż nie mniej istotne są kwestie tego, gdzie znajdzie się punkt do spania.

Tym samym wpływa to odpowiednią izolację od podłoża. Na dworze może to być np. słoma, a wewnątrz jakiś dodatkowy koc. Kolejnym elementem, jaki jest istotny, kiedy omawiamy detale, to pamiętajmy o odpowiednich wymiarach. Legowisko nie może ono być ani zbyt duże, ani za małe. Następnym kryterium na, jakie należy zwrócić uwagę, jest wytrzymałość legowiska. Dobrze też będzie, gdy będzie się ono łatwo czyścić.

Halper Sp. z o.o.

O naszym sklepie

Hurtownia Zoologiczna

Jesteśmy Polskim producentem legowisk dla psów. Zapraszamy do zapoznania się z nasza pełną oferta produktową.

Najnowsze produkty