Pies gatunku Mops

Jaką obrożę dla psa wybrać?

Mając w domu psa, musimy pamiętać o wielu różnych elementach, które ułatwią nam jego wychowywanie i codzienne bytowanie z nim. Jednym z takich elementów jest, chociażby, obroża dla psa. Jest to element nie tylko ułatwiający wyprowadzanie pupila na spacer, ale też będący swego rodzaju symbolem tego, że zwierzę ma właściciela i dom.

Pojawia się jednak kwestia tego, jaką obroże wybrać, aby była optymalna pod kątem wytrzymałości i d tego nie krępowała ruchów psa. Nawet pobieżnie przeglądając ofertę sklepów zoologicznych, dostrzeżemy, że jest w czym wybierać. Poczynając tu od wytrzymałych wariantów obroży ze skóry, da się dostrzec też i inne modele w tym np. te mające określone funkcje.

Rasowy pies gatunku Labrador Retriever

Doskonałym przykładem jest tu obroża dla psa z możliwością zabezpieczająca przed pchłami, z podświetleniem LED, a także modele zapobiegające ciągnięciu na smyczy. Jak zostało, to wspomniane najpopularniejsze są odmiany ze skóry, ale nie mniejszą popularnością cieszą się włókna sztuczne w tym np. nylon lub biothane. Możliwości jest więc wiele i każdy znajdzie coś dla siebie, co jednocześnie będzie optymalne dla jego pupila.

Halper Sp. z o.o.

O naszym sklepie

Hurtownia Zoologiczna

Jesteśmy Polskim producentem legowisk dla psów. Zapraszamy do zapoznania się z nasza pełną oferta produktową.

Najnowsze produkty