Pies gatunku amstaff

ZAWIESZAMY MOŻLIWOŚĆ ODBIORU OSOBISTEGO

Mając na celu dobro Państwa oraz Państwa pupili zmieniamy zasady relegalizacji zamówień. Wszystkie zamówienia od tego momentu będą dostarczane firmie kurierskiej.

Kierując się sterylnością produkcji maksymalnie izolujemy nasze produkty od czynników zewnętrznych. Oznacza to brak możliwości odwiedzania naszego sklepu oraz naszej siedziby. Mamy nadzieje, że podejdą Państwo do tego z pełną wyrozumiałością i dokonają Państwo zakupów przez internet wraz z przesyłką.

Informujemy, że paczki nadawane z naszej firmy będą dokładnie zaklejane. Stan zdrowia osób przebywających na terenie firmy będzie monitorowany.

Kontakt w sprawie zamówień
Kontakt w sprawie zamówień

Realizacja zamówień

Wszystkie zamówienia złożone przez Państwa będą realizowane na bieżąco. Nie wprowadzamy żadnych zmian w sposobie funkcjonowania naszej szwalni. Przypominamy iż całość produkcji legowisk, smyczy, szelek i innych artykułów szytych realizowana jest na bieżąco w Szczecinie. Więcej informacji:

Zamówienia złożone przed 15.03.2020

Zamówienia złożone przed niedzielą (15.03.2020) z opcją odbioru osobistego zostaną nadane na nasz koszt do Państwa. Przed dokonaniem wysyłki nasi konsultanci będą kontaktowali się z Państwem w celu ustalenia adresu do dostarczenia przesyłki.Halper Sp. z o.o.

O naszym sklepie

Hurtownia Zoologiczna

Jesteśmy Polskim producentem legowisk dla psów. Zapraszamy do zapoznania się z nasza pełną oferta produktową.

Najnowsze produkty