Kot brytyjski krótkowłosy

Szelki dla kota

Mając kota raczej nie myśli się o tym, aby zaopatrzyć się w szelki. Jednak jest to dobre rozwiązanie, ponieważ w ten sposób możemy bezpiecznie wychodzić z pupilem na zewnątrz. Do tego szelki dla kota to świetne ułatwienie, kiedy chcemy zgłosić się do weterynarza bądź też zależy nam na utrzymanie kontroli nad kotem podczas podróży.

Kot rasy selkirk rex
Kot rasy selkirk rex

Dobór szelek dla kota

Decydując się na szelki dla kota, należy je dobrać w odpowiedni sposób do jego wielkości. Do tego kocie szelki charakteryzują się tym, że są miękkie i delikatne. Tym samym w żadnym razie nie wywołują one dyskomfortu u zwierzaka i nie krępują jego ruchów. Do tego z racji możliwości ich regulacji jesteśmy w stanie w optymalny sposób dopasować je do ciała zwierzęcia.

Kot rasy Sfinx
Kot rasy sfinx

Szelki dla kota to znacznie lepszy wybór od obroży, ponieważ tu ciężar ciała jest rozkładany równomiernie i nie wywołuje to szarpnięć czy dyskomfortu u kota. Ciekawym rozwiązaniem są też szelki samochodowe dla kota, które mają wszystkie cechy już opisane i do tego gwarantują bezpieczną podróż naszego pupila.

Halper Sp. z o.o.

O naszym sklepie

Hurtownia Zoologiczna

Jesteśmy Polskim producentem legowisk dla psów. Zapraszamy do zapoznania się z nasza pełną oferta produktową.

Najnowsze produkty