koszyk zakupowy

Jak założyć sklep zoologiczny?

Chcąc założyć sklep zoologiczny musimy posiadać odpowiednie zaplecze finansowe, ale to co zdecyduje o sukcesie to przede wszystkim rzetelna wiedza odnośnie zwierząt oraz merytoryczna i fachowa obsługa – bez względu czy będzie to sklep stacjonarny czy na platformie internetowej.

Sklep zoologiczny może być strzałem w przysłowiową dziesiątkę. Biorąc pod uwagę, że coraz więcej osób trzyma co raz to bardziej egzotyczne i różnorodne zwierzęta (węże, modliszki, szynszyle, fretki i całą masa innych) a społeczeństwo jest coraz zamożniejsze i chętnie wyda ciężko zarobione pieniądze na swoich milusińskich można optymistycznie patrzyć na taką inwestycję.

Puszki z karmą dla zwierząt
Puszki z karmą dla zwierząt

O czym jednak musimy pamiętać? Zróbmy przegląd lokalnego rynku zoologicznego oraz przygotujmy solidny biznesplan. Zastanówmy się skąd weźmiemy artykuły oraz jeśli chcemy sprzedawać zwierzęta – zadbajmy o kontakt i dobre relacje z hodowcami. To tylko podstawy jeśli chcemy założyć sklep, ale pamiętajmy, że nie od razy Rzym zbudowano i od czegoś trzeba zacząć.

Halper Sp. z o.o.

O naszym sklepie

Hurtownia Zoologiczna

Jesteśmy Polskim producentem legowisk dla psów. Zapraszamy do zapoznania się z nasza pełną oferta produktową.

Najnowsze produkty

Od dnia 08-08-2020 do 24-08-2020 mamy przerwę urlopową wszystkie zamówienia złożone do dnia 07-08-2020 będą szyte i wysłane przed urlopem. Za utrudnienia przepraszamy.

Zamówienia złożone przed 08-08-2020 zostaną wysłane do 12-08-2020