Maltańczyk mały pies w koszyku

Fryzjer dla twojego psa

Jeśli jesteś posiadaczem rasowego psa długowłosego to na pewno dostrzegasz konieczność dbania o jego sierść. Tylko odpowiednio przycięta, błyszcząca i zdrowa, stanowić będzie jego prawdziwą ozdobę, a sam psiak będzie dumą właściciela.

groomer psi
groomer psi

Choć skrócenie psiej sierści może wydawać się proste, warto skorzystać z pomocy specjalisty. Wiele piesków to bardzo energiczne stworzenia, które nie lubią stać lub siedzieć spokojnie. Strzyżenie psa powinno być maksymalnie bezpieczne dla zwierzaka i komfortowe dla właściciela.

Musi być ono wykonywane bardzo ostrożnie, aby nie skaleczyć psa, ani siebie. Bez obaw warto zaufać osobie, jaką jest psi fryzjer. Osoba ta potrafi profesjonalnie wykonać strzyżenie naszego pupila – zrobi to sprawnie i bezboleśnie, a nawet bezstresowo, dzięki odpowiedniemu podejściu do zwierzaka.

Specjalna szczotka dla psów
Specjalna szczotka dla psów

Osoba taka to groomer psy na pewno obdarzą ją zaufaniem, a i właściciele nie będą mieć obaw przed powierzeniem swojego czworonoga doświadczonemu styliście psich fryzur. Nie tylko my korzystajmy z usług fryzjera, nasz pies również powinien czuć się i wyglądać dobrze.

Halper Sp. z o.o.

O naszym sklepie

Hurtownia Zoologiczna

Jesteśmy Polskim producentem legowisk dla psów. Zapraszamy do zapoznania się z nasza pełną oferta produktową.