Wyprzedaż

Sklep zoologiczny jak zacząć?

Pomimo tego, ze artykuły dla zwierząt co raz częściej możemy spotkać w dyskontach, supermarketach czy nawet na stacjach benzynowych to sklepy zoologiczne pozostają miejscem do których zmierzamy gdy chcemy kupić wyspecjalizowany produkt dla naszych podopiecznych.

Pieniądze polskie złote
Pieniądze polskie złote

Jeśli dodamy do tego, ze coraz więcej zarówno czasu jak i pieniędzy przeznaczamy na to by zapewnić prawidłowe funkcjonowanie naszych zwierząt założenie sklepu zoologicznego może okazać się świetnym pomysłem na biznes. Powinniśmy zacząć od rozeznania lokalnego rynku, dobrego biznesplanu jak i czynności bardziej specjalistycznych jak odwiedzenie Powiatowego Inspektoratu Weterynarii – to w przypadku jeśli zamierzamy handlować żywymi zwierzętami.

Zakupy rodzinne w sklepie
Zakupy rodzinne w sklepie

Warto zadbać o lokal – dobra lokalizacja (najlepiej wejście z parteru), wygodny parking czy przestronne wnętrze z pewnością sprawią, ze nasz sklep zoologiczny zyska grono stałych klientów. Zadbajmy o asortyment podstawowy i specjalistyczny a jeśli chcemy sprzedawać żywe zwierzęta to pamiętajmy, że proces ten jest regulowany przez CITIES, czyli Convention on International Trade in Endangered Species of Wild Fauna and Flora.

Halper Sp. z o.o.

O naszym sklepie

Hurtownia Zoologiczna

Jesteśmy Polskim producentem legowisk dla psów. Zapraszamy do zapoznania się z nasza pełną oferta produktową.

Najnowsze produkty