DARMOWA DOSTAWA KURIEREM LEGOWISK OD 150 ZŁ

DARMOWA DOSTAWA KURIEREM

Kod kuponu: kurierhalper

Regulamin promocji obowiązuje od 03-10-2019 roku

Wychodząc na przeciw Państwa oczekiwaniom zorganizowaliśmy promocje na darmową wysyłkę akcesoriów zoologicznych. Chcemy docenić, że jesteście z nami oraz wyjść Państwa nieodczekiwaniom naprzeciw. Organizujemy tym samym promocje ważną do odwołania.

Szczegóły promocji

Organizatorem promocji jest Halper Sp. z o.o. z siedzibą 71-114 Szczecin, Jodłowa 23J NIP:8522629468 REGON:36677197500000

§1 Promocją objęte są osoby fizyczne, które dokonują zakupów na stronie hurtownia-zoologiczna.pl.

§2 Warunkiem uczestnictwa w promocji jest dokonanie zakupu produktu za minimum 150zł oraz opłacenie go przez system płatności tpay, paypal, bądź bezpośrednio na konto bankowe organizatora promocji.

§3 Darmowa wysyłka dotyczy przewozu towaru za pośrednictwem przewoźnika INPOST. nie dotyczy innych przewoźników.

§4 Warunkiem darmowej dostawy jest wskazanie punktu INPOST. należącego do sieci punktów odbioru osobistego. Lista dostępnych placówek dostępna na stronie inpost.pl .

§5 Nie podanie prawidłowego adresu dostawy skutkuje anulowaniem zamówienia lub wysłaniem do najbliższego punktu odbioru paczki i poinformowaniu klienta o zmianie adresu. Paczki nie są dostarczane na adres domowy, bądź firmowy, a jedynie do punktów odbioru.

§6 Warunkiem obniżenia ceny jest podanie kodu podczas realizacji transakcji.

§7 Promocja ważna do odwołania. Organizator zastrzega sobie możliwość wyłączenia promocji w dowolnym momencie.

§8 Darmowa wysyłka dotyczy adresów na terenie Polski.

§9 Kupony nie łączą się.

Halper Sp. z o.o.

O naszym sklepie

Hurtownia Zoologiczna

Jesteśmy Polskim producentem legowisk dla psów. Zapraszamy do zapoznania się z nasza pełną oferta produktową. Nasza infolinia dostępna jest pod numerem +48886939595 oraz pod adresem [email protected]

Najnowsze produkty

X