Wybór Sklepu Zoologicznego: Porównanie Zalet Zakupów Internetowych i Stacjonarnych. Zakupy rodzinne w sklepie

Polska Marka Korso produktów zoologicznych

Marka Korso jest od wielu lat znana w Polsce z tworzenia popularnych akcesoriów zoologicznych. Produkty powstają od początku do końca w Polsce nie są importowane z Europy zachodniej, ani krajów dalekiej Azji.

Właścicielem marki Korso jest Polska firma https://hurtownia-zoologiczna.pl/, która od początku do końca opracowała koncepcje produktu. W skład marki Korso wchodzą produkty dla psów i kotów takie jak: legowiska; smycze; szelki; obroże; ubranka; majtki na cieczkę oraz wszelkie inne produkty szyte.

Produkty zoologiczne testowane są w Polsce

Nasze produkty testowane są przez zwierzęta, a dokładnie przez jedno. Oficjalnego przedstawiciela, psa imieniem Korso 🙂 Korso jest silnym, energicznym i żywiołowym rodowodowym psem gatunku Gończy Polski. Można śmiało powiedzieć, że nasz przedstawiciel firmy wkłada całą swoją siłę w drapanie, ciągnięcie oraz gryzienie w ramach testów produktów. Jako ponad 30 kg pracownik jest w pełni predysponowany do sprawdzania wytrzymałości materiałów.

Dzięki tak przeprowadzonym testom pod naszym nadzorem jesteśmy pewni, że nasze produkty są trwałe i są dobrej jakości. Zależy nam, aby produkty były dopracowane w każdym szczególe, dlatego też każdy nowy model musi zostać sprawdzony. Dotyczy to też produktów dla mniejszych psiaków. Mamy dlatego zatrudnionego drugiego przedstawiciela marki Jack Russel Terriera o imieniu Lucky. Jako przedstawiciel średniej wielkości psów idealnie nadaje się do testowania produktów w rozmiarze średnim M.

Polska produkcja akcesoriów zoologicznych

Dzięki posiadaniu tych dwóch modeli jesteśmy w stanie idealnie testować i dopasowywać produkty do potrzeb naszych klientów. Mamy nadzieje, że nasze produkty Państwu i waszym czworonogą  odpowiadają. Jako, że całość produkcji wykonywana jest na miejscu w Polsce, jesteśmy w stanie szybko wprowadzać zmiany w funkcjonalności.

Jesteśmy otwarci na zmiany w produktach, dlatego też zawsze uwzględniamy Państwa wrażenia z użytkowania produktów. Nie raz zażyło się, że otrzymane zdjęcia czy maile posłużyły nam do udoskonalania produktów. Udoskonalając produkty polepszaliśmy materiały, zmienialiśmy położenia zamków i zapięć, aby produkty były łatwo rozbierane. W swojej pracy staramy się dążyć do perfekcji i zagwarantowania satysfakcji z zakupu Polskiego produktu.

PERHAL

O naszym sklepie

Hurtownia Zoologiczna

Jesteśmy Polskim producentem legowisk dla psów. Zapraszamy do zapoznania się z nasza pełną oferta produktową.