Futrzak gatunku Golden Retriever

Poduszki dla psów jako proste i wygodne legowiska

Nie jest specjalnie zaskakujące dla właścicieli psów, że ich pupile śpią bardzo długo. Ich sen nie jest w stanie ciągłym, ale i tak wymagane jest odpowiednie miejsce, gdzie będą mogły odpowiednio się zrelaksować. Stąd też warto postarać się, aby miały przygotowane legowisko odpowiednio przygotowane do swoich potrzeb. Jednym z elementów, który jest często wykorzystywany w legowiskach to poduszka dla psa. Są one w różnych rozmiarach, bo i różne rasy psów są innej wielkości. Nie jest to jednak jedyny element mający wpływ na to, jaką poduszkę wybierzemy.

Przykładowo, kiedy nasz pupil znacznie częściej śpi na boku, to optymalna będzie okrągła poduszka. Sam rozmiar poduszki dobiera się tak, aby brać pod uwagę dodatkowe 30 cm wokół ciała psa. Dobra poduszka dla psa to również jej wypełnienie. Na te z reguły składa się wypełnienie z pianki wiskozowej, ale nie mniej popularne są też poduszki z mikrogranulkami. Wielu właścicieli wybiera poduszki zrobione z imitacji skóry, bo są one wytrzymałe i do tego w upał gwarantują chłodzenie. Jeśli chcemy, aby nasz pupil spał na zewnątrz, warto sprawić, aby poduszka dla psa miała powłokę hydrofobową. 

Halper Sp. z o.o.

O naszym sklepie

Hurtownia Zoologiczna

Jesteśmy Polskim producentem legowisk dla psów. Zapraszamy do zapoznania się z nasza pełną oferta produktową.

Najnowsze produkty

Od dnia 08-08-2020 do 24-08-2020 mamy przerwę urlopową wszystkie zamówienia złożone do dnia 07-08-2020 będą szyte i wysłane przed urlopem. Za utrudnienia przepraszamy.

Zamówienia złożone przed 08-08-2020 zostaną wysłane do 12-08-2020