Pies gatunku Terrier

Poduszki dla psa czyli proste i tanie legowiska

Każdy, kto w minimalnym stopniu interesuje się i lubi psy wie, że są to zwierzęta lubiące dużo spać. Warto z tego też powodu planując wziąć pod swój dach psa zapewnić mu odpowiednie legowisko. Możliwości w tej kwestii jest naprawdę wiele i często tylko od naszych bieżących potrzeb, okoliczności i finansów zależy, jak rozwiążemy niniejszą kwestię.

Bardzo powszechnym elementem, jaki jest wykorzystywany w legowiskach to poduszka dla psa. Nie powinno to jakoś specjalnie zaskakiwać, gdyż poduszki są powszechne w każdym domu i tym samym można je wykorzystać w tym celu. Nie jest to jednak jedyny aspekt tego, że to właśnie po nie tak chętnie sięgamy. Często zdarza się bowiem, że nasz pupil śpi na boku i w takim to przypadku doskonała będzie okrągła poduszka.

Warto dodać, że ogólnie wielkość poduszek nie może być przypadkowa. Zaleca się, aby poduszka dla psa miała około 15 cm więcej niż wielkość psa. Kolejnym elementem, na jaki warto zwrócić uwagę, jest jej wypełnienie. Może tu być np. wypełnienie z pianki wiskozowej, ale nie warto wzgardzić też tymi z mikrogranulkami wewnątrz. W przypadku poduszki, która będzie wykorzystywana na świeżym powietrzu, warto sprawić, aby miała powłokę hydrofobową.

Halper Sp. z o.o.

O naszym sklepie

Hurtownia Zoologiczna

Jesteśmy Polskim producentem legowisk dla psów. Zapraszamy do zapoznania się z nasza pełną oferta produktową.

Najnowsze produkty