Śpiący labrador

Maty dla psów

Coraz częściej podróżujemy nie tylko sami, ale też i ze zwierzętami. Niniejszy tekst ma na celu zaprezentowanie, w jaki sposób prezentują się wyprawy z psami. Mogą one mieć różny charakter w zależności od wielkości czworonoga.

szczeniaki młode rottweiler
szczeniaki młode rottweiler

Najmniejsze pieski mogą przemieszać się w unieruchomionym transporterze, który jest umocowany na jednym z siedzeń. Innym rozwiązaniem, jakie jest praktykowane przy średniej wielkości psach, jest przewożenie pupila na tylnym siedzeniu. Pomocna jest w tym specjalna mata dla psa.

Leżący dorosły Buldog francuski
Leżący dorosły Buldog francuski

Jest ona przypinana do siedzenia i tym samym pies nawet przy gwałtownych zmianach prędkości podróżuje bezpiecznie. Co więcej, tego typu maty zabezpieczają tylne siedzenia przed zabrudzeniem lub uszkodzeniem.

Pies gatunku amstaff
Pies gatunku amstaff

Jeśli nasz czworonóg jest duży, to można go przewozić w bagażniku. Wówczas to maty dla psa są wykładane na całej powierzchni bagażnika. Pragnąc nabyć takie rozwiązanie, trzeba zwrócić uwagę, aby mata była nie tylko wytrzymała, ale też prosta w czyszczeniu, miała antypoślizgowe wykończenie, a także dawała się łatwo mocować.

Halper Sp. z o.o.

O naszym sklepie

Hurtownia Zoologiczna

Jesteśmy Polskim producentem legowisk dla psów. Zapraszamy do zapoznania się z nasza pełną oferta produktową.

Najnowsze produkty