Pies docenia nagrody

Karm odpowiednio swojego psiaka

Dostarcz zwierzaka ze świeżymi potrawami i wodą. Zrób to codziennie, w stałych porach dnia (np. Rano i wieczorem). Klucz ze wszystkimi zwierzętami ma być spójny, ponieważ brak ich w życiu może sprawić, że poczują się niepewnie i niepokoju, jeśli nie boją się.

Jak często karmisz zwierzęta zależy od rodzaju zwierzęcia: koty i psy muszą być karmione co najmniej dwa razy dziennie; młode i małe jaszczurki dorosłe muszą być karmione kilka razy dziennie, podczas gdy inne jaszczurki i węże muszą jeść tylko co drugi dzień.

karma dla psa korso
karma dla psa


Kup wysokiej jakości jedzenie. Dowiedz się, jaka jest najlepsza jakość żywności dla Twojego rodzaju zwierzęcia i kup to. Dla kotów i psów poszukaj żywności, która zawiera zdrowe, naturalne składniki i jak najmniej konserwantów; dla gadów prawdopodobnie będziesz je karmić całą żywnością, taką jak rośliny, ryby lub myszy (w zależności od tego, czy Twój zwierzę jest gadem lub mięsożernym gadem).

naturalny gryzak wieprzowy
naturalny gryzak wieprzowy


Ogólnie można znaleźć dobry wybór wysokiej jakości żywności w lokalnym sklepie dla zwierząt domowych lub w weterynarii. Jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości co do najlepszej diety dla swojego zwierzaka, zapoznaj się z gatunkiem lub poproś lekarza weterynarii.

Halper Sp. z o.o.

O naszym sklepie

Hurtownia Zoologiczna

Jesteśmy Polskim producentem legowisk dla psów. Zapraszamy do zapoznania się z nasza pełną oferta produktową.

Najnowsze produkty