Co należy zabrać na spacer z psem?

Spacer dla psa jest pewną formą rozrywki i aktywności. Dzięki niemu może załatwić swoje potrzeby oraz poznać środowisko, ludzi czy inne psy. Może sobie pobiegać i po przebywać na świeżym powietrzu. Dla psa jest to ogromna frajda, dlatego też należy z nim często wychodzić.

Trzeba jednak pamiętać że przed wybraniem się z nim na spacer należy zabrać ze sobą pewne akcesoria, które są do tego niezbędne. A są nimi obroża oraz smycz. To właśnie dzięki nim nasz zwierzak może z nami wyjść, bez obaw że nam ucieknie. Jeśli nasz pies jest duży i silny to obroża musi być wytrzymała. Tak samo jest ze smyczą. W tej kwestii nie należy oszczędzać i warto kupić dobre akcesoria.

Pies bardzo duży z długim futrem
Pies bardzo duży z długim futrem

Podczas spaceru może przydać się również zabawka patyk do aportowania, ale tylko wtedy kiedy nasz pies umie to robić. Nie należy spuszczać psa ze smyczy jeśli nie mamy do niego zaufania oraz nie jest posłuszny, ponieważ może nam uciec a jego złapanie może być na prawdę bardzo trudne. Pies jest zwierzakiem, którego można wiele nauczyć. 

Halper Sp. z o.o.

O naszym sklepie

Hurtownia Zoologiczna

Jesteśmy Polskim producentem legowisk dla psów. Zapraszamy do zapoznania się z nasza pełną oferta produktową.

Najnowsze produkty