Pies bardzo duży z długim futrem

Zanim zaadoptujesz psa…

Nowy rok to czas kiedy robimy różne postanowienia, które mają zmienić nasze życie na lepsze… Bardzo często postanawiamy, że w naszym domu pojawi się pies. Jednak zanim zaadoptujemy pasa warto jeszcze raz przemyśleć swoją decyzję.

Przemyślana adopcja psa!

Pamiętajmy, że posiadanie psa to nie tylko przyjemności, ale przede wszystkim mnóstwo obowiązków. Pies może zniszczyć nasze ulubione rzeczy, zdarzają mu się wpadki w mieszkaniu. Zdarza się też że nasz pupil będzie wymagał kosztownego leczenia. A zatem musimy się też pogodzić z tym że posiadanie psiego przyjaciela to także spore koszty. Kosztuję nie tylko wizyty u weterynarza, ale i karma czy różne psie akcesoria.

Jamnik w kojcu
Jamnik w kojcu

Nasz ulubieniec zabierze nam też sporo wolnego czasu. Będziemy musieli wychodzić z nim na spacery kilka razy dziennie bez względu na pogodę czy nasze własne samopoczucie. Będziemy musieli to robić przez kilkanaście lat, bo własnie tyle mniej więcej żyją psy… Możemy mieć tez kłopoty z wyjazdem na dłuższy urlop wszak nie każdy hotel chętnie przyjmuje pod swój dach czworonożnych gości…

Jeśli jesteśmy w stanie pokonać te niedogodności to znaczy, że możemy rozglądać się za wymarzonym psem.

Halper Sp. z o.o.

O naszym sklepie

Hurtownia Zoologiczna

Jesteśmy Polskim producentem legowisk dla psów. Zapraszamy do zapoznania się z nasza pełną oferta produktową.

Najnowsze produkty