Futrzak gatunku Golden Retriever

Psia garderoba na co dzień i od święta

Będąc właścicielem czworonoga, zastanawiamy się niejednokrotnie czy ubranka dla psów mają rację bytu. Dlatego też powstał ten krótki, lecz treściwy tekst. To z jego treści dowiemy się, czy jest to konieczność lub też może jednak fanaberia właściciela? W celu rozwiania wszelkich wątpliwości doskonałym pomysłem będzie poznanie opinii weterynarzy.

Ci specjaliści głoszą jasno, że nie ma przeciwwskazań w kontekście tego rodzaju akcesoriów. Jest to bowiem doskonały sposób na zabezpieczenie pupila przed niesprzyjającą aurą. Oczywiście nie każdy pies będzie chętnie dawał się ubrać w nie.

Może to wynikać z tego, że część zwierzaków preferuje ciepło, inne wolą chłód. Chcąc zatem kupić ubranka dla psów, warto na wstępie sprawdzić, to jak dane zwierzę reaguje na zmienne temperatury. W przypadku, kiedy się ono trzęsie lub nawet wzbrania się przed wyjściem na zimno, to mamy w zasadzie klarowną sytuację. Decydując się na jego zakup potem, nie możemy już z niego rezygnować, bo zwierzę przeżyje niemały szok temperatur i doprowadzi to do jego choroby.

Takie ubranka dla psów mają zapewniać ciepło, a nie stanowić ozdoby. Nie warto więc ubierać w nie psa z zamysłem tylko dekoracyjnym. Poszukując optymalnego modelu, zwracajmy uwagę na materiał. Produkt ten ma zapewniać ciepło, nie przemakać i łatwo się czyścić. Do tego istotne jest też, aby ubranie było wygodne dla samego zwierzęcia.

Halper Sp. z o.o.

O naszym sklepie

Hurtownia Zoologiczna

Jesteśmy Polskim producentem legowisk dla psów. Zapraszamy do zapoznania się z nasza pełną oferta produktową.

Najnowsze produkty