Walka małych psów Yorkshire terrierów

Kagańce dla psów

Posiadanie w domu psa to szereg zadań i obowiązków, które ułatwiają zapewnienie mu jak najlepszej koegzystencji ze światem zewnętrznym. Do takich elementów zaliczyć należy, chociażby kaganiec dla psa.

Jest to dość ciekawy przykład, bo nieco kontrowersyjny. Wynika to z faktu, że nie każdy wie, kiedy należy psu go zakładać i czy w ogóle wszystkie psy powinny go mieć? Nie dziwi zatem fakt, że jest to nurtujący temat, który dotyczy jednakowo właścicieli mniejszych i większych psiaków. Warto też nadmienić, że obowiązujące normy prawne nie są zbyt klarowne w tej materii. Tym samym jest to pole do popisu do najróżniejszych interpretacji mitów i przekłamań. Dlatego też wyjaśnijmy raz na zawsze, że kaganiec dla psa jest konieczny, kiedy podróżujemy z pupilem komunikacją miejską.

Do tego dochodzą swobodne spacery po parku, czy też idziemy z pupilem do weterynarza. Jest to też rozwiązanie odpowiednie przy rasach uznawanych za agresywne. Wszędzie tam niezbędny jest kaganiec dla psa i smycz. Warto zatem o nim pamiętać, a jak go wybrać, aby był odpowiedni? Na pewno ma być dopasowany do wielkości psa i przy tym wytrzymały. Zatem przed zakupem warto go zmierzyć.

Halper Sp. z o.o.

O naszym sklepie

Hurtownia Zoologiczna

Jesteśmy Polskim producentem legowisk dla psów. Zapraszamy do zapoznania się z nasza pełną oferta produktową.

Najnowsze produkty