sprzedaż papug

Ostatnio zauważam wiele propozycji w sieci, w których rolnicy oferują na sprzedaż papugi. Dzieje się tak najczęściej z Grey. Myślę, że w większości, jest to afrykańskie papugi szare, które są nabywane przez nie uspołecznionej ptaków. Że wiele takich przypadków Grey nie jest zaskakujące, biorąc pod uwagę fakt, że szary jest najbardziej popularnym rodzajem dużej papugi w domu. Dopóki nie mógł znaleźć tutaj wykluły Szary i sklepów zoologicznych były tylko dzikie papugi złowione w Afryce i przemycane do Bułgarii trzy lub cztery lata w domu. Ostatnio coraz częściej zobaczyć na sprzedaż niemowląt wyklutych tutaj Szary. Ale czy jest to gwarancja, że papuga jest uspołecznione? To jest przyzwyczajony do życia w domu człowieka, bez obawy, manifestując swoją naturalną ciekawość i artyzm?

Częste i opcje do podjęcia papugi-Baby i zrobić to „uzupełnienie strony”. Opcja ta jest reklamowana jako gwarancję, że zarówno papuga zostanie automatycznie dołączyła do nas jako rodziców i otrzyma największą zwierzaka. Niestety, nie jest to tylko komercyjny chwyt niewielką wartość. Suplementacja Parrot dziecka przez kogoś, kto nigdy nie był zaangażowany w drobiu i nigdy nie jest „Suplement” papuga jest bardzo ryzykowne ćwiczenia! Co mogę doradzić przyszłych właścicieli nie jest przywiązany do przynęty wziąć papugę do niego do domu suplementacji! Pozostawić na hodowcy, gdzie mogą być dostarczane z pokarmów stałych i uspołecznione zmaksymalizowane. Każdy może przeczytać wiele historii na temat tego konkretnego tematu.

Na ogół, gdy osoba kupuje Szary zwierzaka, ma pewne oczekiwania. Egzotyczny charakter szarości i stosunkowo wysoką ceną sprawiają, że referencje i status społeczny. W większości przypadków, oczekiwania są takie, że trzeba egzotyczny ptak, który będzie zabawne Motormouth, atrakcja dla wszystkich domu dla przyjaciół i krewnych. Nabycie, dla których ludzie będą zazdrościć, etc.

Nawet wtedy, gdy właściciel był zainteresowany i odczytu dla papug jest bardzo prawdopodobne, aby złapać wprowadzających w błąd informacji. To nie jest zaskakujące w sieci udostępniać i publikować informacje od ludzi, którzy mają coś do chluby – rozmowni, zabawa, czule Grey. Znacznie mniej prawdopodobne, aby przeczytać artykuły i wymiany informacji od ludzi, którym to nie nastąpi. Jeżeli osoba skanowane i moja strona internetowa, co zachwyci najbardziej prawdopodobne, że filmy i zdjęcia z mojego Jackie. Uważna lektura artykułów pozostaje w tle.

Niestety, w ostatnich czasach liczba niezadowolonych rolników Grey coraz … trwa tygodnie, miesiące, a czasami lata, szarości nigdy nie staje czego oczekujemy przy zakupie. Szarzy krzycząc, gdy ktoś zbliżył się do klatki .. Nawet mówić w naszej obecności, to zatrzymuje się i wypowiada żadnego dźwięku w obecności gości, nie pozwala nikomu się go dotknąć, brudny, rujnuje mebli, stolarki i wszystko, co wchodzi w zakres jego dziób, etc. I wszystkie te rzeczy nie mają nic wspólnego z tym, co się spodziewaliśmy zakupem ptaka. Pewnego dnia do domu po pracy i uruchomić komórkę Divac … Po pewnym czasie dziecko karmione – ma ugryziony szarości … albo zły, bo otgriznalo kawałek drogie meble zakupione niedawno .. I to przelewanie filiżanka naszej cierpliwości … Krótko po naszym ogłoszeniu sprzedać ten cholerny stwór już mądry widocznym miejscu na stronie. Ta historia powtarza się coraz częściej ostatnio …

Niestety, nie istnieje przepis, który może zaoferować ludziom i że zapewniają one, że ich szarości będzie dokładnie to, czego oczekuje się, kiedy kupił ją. Wszystkie papugi mają własną osobowość i wszystkich rolników. Jaki będzie nasz papugi zależy w większym stopniu niż nasze zachowanie do niego przez naszą postawą. Właściciele muszą zdać sobie sprawę, że każde działanie niezgodne z ptakiem lub w jej obecności uczą jej coś. Z biegiem czasu budynek zachowania papug jest odbiciem wszystkiego, co mamy nieświadomie je nauczał – gryźć, by gadać, być straszne, nie są one zabawy lub na odwrót. To jest najważniejsze przesłanie chciałbym przedłużyć do przyszłych i obecnych właścicieli papugi. Odnosi się to do wszystkich rodzajów papug nie tylko szary. Jeśli to zrozumiemy, będziemy realizować potrzebę czytania, aby kształcić się najpierw w kategoriach, jak komunikować się ze zwierzęciem. Wtedy możemy rozumieć język ciała papugi i odpowiednio reagować w sposób, który buduje mu zachowania, które chcemy pokazać i rozwijać. Zwiększy to szanse mieć poważne papugi jak marzyliśmy, kiedy zabraliśmy go do domu.

Halper Sp. z o.o.

O naszym sklepie

Hurtownia Zoologiczna

Jesteśmy Polskim producentem legowisk dla psów. Zapraszamy do zapoznania się z nasza pełną oferta produktową.

Najnowsze produkty