Jak rozpocząć chodowlę chomika mojego przyjaciela gryzonia

Przechodzenie hodowli chomików nie sądzę, że działalność ta jest bardzo prosta i łatwo dostępne. W rzeczywistości, zatrudnienie w hodowli żadnych zwierząt wymaga spełnienia pewnych warunków. Zwłaszcza, jeśli zdecydujesz się zrobić Dzungarian chomiki hodowlane, które są szczególnie pedanteria.

Charakterystyka miejsc szkoleniowych
Trudno nazwać Dzungarian chomików rzadkiej rasy, ale zdaje sobie sprawę, że ta rasa jest scharakteryzowany przez kilka osobliwości. Na przykład, w celu zapewnienia, że działania te stają się naprawdę skuteczne, trzeba odpowiednio przygotować się do przyszłej zawartości nie tylko osoby prywatne, ale również treść przyszłych matek z młodymi.

Jeśli zamierzasz dokonać chomiki hodowlane Dzungarian jego bieżącej działalności należy wziąć pod uwagę fakt, że ich treść potrzebują miejsca. Nie stale utrzymywać samic i samców w ogólnym obudowie, ponieważ może to prowadzić do niekontrolowanego tworzenia potomstwa.

Do hodowli gatunków, takich jak chomiki wymagają obowiązkowych cech zgodności genetyki, a także funkcje, które różnią się każda pojedyncza osoba.

Dla każdego z przyszłych matek potrzebne osobne miejsce do przechowywania, gdzie będzie ona nadal mieszkają razem ze swoimi młodymi. Ponadto mężczyźni dostęp do celi z noworodków nie powinien ograniczać funkcje skalnych. Warto również zauważyć, że samica będzie wymagać pewnych funkcji opieki w czasie ciąży.

Niektóre warunki karmienia
Ciąża dla chomika żeńskiej, jak i dla ludzi, jest okresem życia, odpowiednio, w żadnym wypadku nie powinien traktować ten okres z pogardą. Itself hodowli chomików, oczywiście, trudno jest trudny aktywności, ale ciężarne kobiety w okresie ciąży i porodu wymaga wielkiej uwagi.

Po pierwsze, gdy skrzyżowane chomiki powinny koncentrować się na charakterystyce odpadów, ponieważ nie każda samica może się krzyżować z żadną samca, powinny być traktowane jako kategoriach wagowych i różnych innych niuansów.

Nie należy również zachować mężczyźni w klatce z kobietą, nawet jeśli ten ostatni jest już na snosyah w niektórych samców chomików ta konkretna rasa może różnić bezprzyczynową agresję, co może być niebezpieczne nie tylko dla ciężarnych kobiet, ale dla jej młodych , Należy również przestrzegać diety matki oczekującej, ale w trakcie porodu mogą być minimalne.

Halper Sp. z o.o.

O naszym sklepie

Hurtownia Zoologiczna

Jesteśmy Polskim producentem legowisk dla psów. Zapraszamy do zapoznania się z nasza pełną oferta produktową.

Najnowsze produkty